eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20190830 30.08.2019 Midtre Namdal samkommunestyre 09:00 Namsos samfunnshus
20190614 14.06.2019 Midtre Namdal samkommunestyre 09:00 Namsos samfunnshus Kommunestyresalen
20190201 01.02.2019 Midtre Namdal samkommunestyre 09:00 Namsos samfunnshus Kommunestyresalen
20181116 16.11.2018 Midtre Namdal samkommunestyre 09:00 Namsos samfunnshus
20180615 15.06.2018 Midtre Namdal samkommunestyre 12:00 Namsos samfunnshus
20180427 27.04.2018 Midtre Namdal samkommunestyre 09:00 Namsos samfunnshus
20171110 10.11.2017 Midtre Namdal samkommunestyre 09:00 Namsos samfunnshus Kommunestyresalen
20170922 22.09.2017 Midtre Namdal samkommunestyre 09:15 Namsos samfunnshus Kommunestyresalen
20170616 16.06.2017 Midtre Namdal samkommunestyre 09:15 Namdalseid kommunehus Kommunestyresalen
20170428 28.04.2017 Midtre Namdal samkommunestyre 09:15 Namsos samfunnshus Kommunestyresalen
20161111 11.11.2016 Midtre Namdal samkommunestyre 09:00 Namsos samfunnshus Kommunestyresalen
20160923 23.09.2016 Midtre Namdal samkommunestyre 09:00 Namsos samfunnshus Kommunestyresalen
20160617 17.06.2016 Midtre Namdal samkommunestyre 09:15 Fosnes kommunehus Kommuenstyresalen
20160408 08.04.2016 Midtre Namdal samkommunestyre 09:00 Namsos samfunnshus Kommunestyresalen
20151113 13.11.2015 Midtre Namdal samkommunestyre 09:00 Namsos samfunnshus Kommunestyresalen
20150612 12.06.2015 Midtre Namdal samkommunestyre 09:00 Namsos samfunnshus Kommunestyresalen
20150327 27.03.2015 Midtre Namdal samkommunestyre 09:00 Namsos samfunnshus Kommunestyresalen
20150206 06.02.2015 Midtre Namdal samkommunestyre 09:00 Namsos samfunnshus Kommunestyresalen
20141114 14.11.2014 Midtre Namdal samkommunestyre 09:00 Namsos samfunnshus
20140919 19.09.2014 Midtre Namdal samkommunestyre 09:00 Namsos samfunnshus
20140620 20.06.2014 Midtre Namdal samkommunestyre 09:00 Namsos samfunnshus
20140516 16.05.2014 Midtre Namdal samkommunestyre 09:00 Namsos samfunnshus
20140328 28.03.2014 Midtre Namdal samkommunestyre 09:00 Namsos samfunnshus
20140207 07.02.2014 Midtre Namdal samkommunestyre 09:00 Namsos samfunnshus
20131115 15.11.2013 Midtre Namdal samkommunestyre 09:00 Overhalla Betongbygg AS på Skogmo
20130920 20.09.2013 Midtre Namdal samkommunestyre 09:00 Utsatt Kommunestyresalen
20130614 14.06.2013 Midtre Namdal samkommunestyre 09:00 Namsos samfunnshus Kommunestyresalen
20130503 03.05.2013 Midtre Namdal samkommunestyre 09:00 Namsos samfunnshus Kommunestyresalen
20130315 15.03.2013 Midtre Namdal samkommunestyre 09:00 Namsos samfunnshus Kommunestyresalen
20130201 01.02.2013 Midtre Namdal samkommunestyre 09:00 Namsos samfunnshus Kommunestyresalen
20121116 16.11.2012 Midtre Namdal samkommunestyre 09:15 Namsos samfunnshus Kommunestyresalen
20120914 14.09.2012 Midtre Namdal samkommunestyre 09:15 Namsos samfunnshus Kommunestyresalen
20120615 15.06.2012 Midtre Namdal samkommunestyre 09:15 Øvre kommunehus, Jøa Kommunestyresalen
20120504 04.05.2012 Midtre Namdal samkommunestyre 09:15 Namsos samfunnshus kommunestyresalen
20120309 09.03.2012 Midtre Namdal samkommunestyre 09:15 Namsos samfunnshus kommunestyresalen
20120113 13.01.2012 Midtre Namdal samkommunestyre 09:15 Namsos Samfunnshus kommunestyresalen
20111125 25.11.2011 Midtre Namdal samkommunestyre 09:15 Namsos Samfunnshus Kommunestyresalen
20111003 03.10.2011 Midtre Namdal samkommunestyre 09:15 Namsos Samfunnshus Kommunestyresalen
20110617 17.06.2011 Midtre Namdal samkommunestyre 09:15 Namsos Samfunnshus Kommunestyresalen
20110506 06.05.2011 Midtre Namdal samkommunestyre 09:15 Namsos Samfunnshus Kommunestyresalen
20110311 11.03.2011 Midtre Namdal samkommunestyre 09:15 Namsos Samfunnshus Kommunestyresalen
20110121 21.01.2011 Midtre Namdal samkommunestyre 10:00 Namsos Samfunnshus Kommunestyresalen
20101126 26.11.2010 Midtre Namdal samkommunestyre 10:00 Namsos Samfunnshus Kommunestyresalen
20101029 29.10.2010 Midtre Namdal samkommunestyre 10:00 Namsos Samfunnshus Kommunestyresalen
20100827 27.08.2010 Midtre Namdal samkommunestyre 10:00 Namsos Samfunnshus Kommunestyresalen
20100528 28.05.2010 Midtre Namdal samkommunestyre 10:00 Namsos Samfunnshus Kommunestyresalen
20100326 26.03.2010 Midtre Namdal samkommunestyre 10:00 Namsos Samfunnshus Kommunestyresalen
20100205 05.02.2010 Midtre Namdal samkommunestyre 10:00 Namsos Samfunnshus Kommunestyresalen
20091124 24.11.2009 Midtre Namdal samkommunestyre 09:30 Stiklestad
20091030 30.10.2009 Midtre Namdal samkommunestyre 09:15 Avlyst
20091002 02.10.2009 Midtre Namdal samkommunestyre 09:15 Namdalseid Sjøåsen Hotell
20090909 09.09.2009 Midtre Namdal samkommunestyre 09:15 Namsos
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Hege Bjørgum Skillingstad Hege Bjørgum Skillingstad Namsos Høyre (NAH) Medlem hbs@braaholmen.no Ikke registrert 99383454
Trygve Sandvik Trygve Sandvik Fosnes fellesliste Senterparteiet/Kristelig Folkeparti (FOSPKRF) Medlem try-sa@online.no 91646433 Ikke registrert
Rune Wik Rune Wik Fosnes fellesliste Senterparteiet/Kristelig Folkeparti (FOSPKRF) Medlem rune.wik@fosnes.kommune.no 482 18 781 Ikke registrert
Silje Leirbekk Silje Leirbekk Fosnes Arbeiderparti (FOAP) Medlem silje.leirbekk@fosnes.kommune.no Ikke registrert 917 05 660
Olav Skaret Olav Skaret Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arnhild Holstad Arnhild Holstad Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varaordfører Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Frode Båtnes Frode Båtnes Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem frode.batnes@online.no Ikke registrert 41313334
Trine Pedersen Fagerhaug Trine Pedersen Fagerhaug Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem trine.fagerhaug@ntfk.no Ikke registrert 90613485
Amund Lein Amund Lein Namsos Høyre (NAH) Medlem amund.lein@vinmonopolet.no Ikke registrert 91863014
Kåre Kvåle Kåre Kvåle Namsos Senterparti (NASP) Medlem kare.kvale@korall.no Ikke registrert 91723722
Per Olav Mork Per Olav Mork Namsos KRF (NAKRF) Medlem per.olav.mork@ntebb.no Ikke registrert 95252318
Anne Cecilie Holm Anne Cecilie Holm Namsos Venstre (NAV) Medlem epsilon@collett.no Ikke registrert 90158144
Stein Tore Wolff Stein Tore Wolff Namsos Fremskrittsparti (NAFRP) Medlem st-t@ntebb.no Ikke registrert 91584244
Kjersti Tommelstad Kjersti Tommelstad Namsos SV (NASV) Medlem kjersti.tommelstad@hint.no Ikke registrert 91639231
Trond Petter Ristad Trond Petter Ristad Overhalla Arbeiderparti (OVAP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anlaug Sellæg Asbøll Anlaug Sellæg Asbøll Overhalla Senterparti (OVSP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Per Olav Tyldum Per Olav Tyldum Overhalla Senterparti (OVSP) Ordfører Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ragnar Prestvik Ragnar Prestvik Overhalla Arbeiderparti (OVAP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Steinar Lyngstad Steinar Lyngstad Namdalseid Senterparti (NDSP) Medlem steinar.lyngstad@namdalseid.kommune.no 902 26 055 Ikke registrert
Nina Edel Damås Nina Edel Damås Namdalseid Senterparti (NDSP) Medlem nina-edel.damas@namdalseid.kommune.no 900 72 557 Ikke registrert
Arne Bratberg Arne Bratberg Namdalseid Arbeiderparti (NDAP) Medlem arne.bratberg@namdalseid.kommune.no 990 30 205 Ikke registrert
Iren Halbostad Iren Halbostad Namdalseid Høyre (NDH) Medlem iren-anita.halbostad@namdalseid.kommune.no 476 13 158 Ikke registrert
Gunn Ågot Leite Gunn Ågot Leite Fosnes fellesliste Senterparteiet/Kristelig Folkeparti (FOSPKRF) Varamedlem gunn-aagot.leite@fosnes.kommune.no 934 65 901 Ikke registrert
Sissel Margrethe Gjeset Sissel Margrethe Gjeset Fosnes fellesliste Senterparteiet/Kristelig Folkeparti (FOSPKRF) Varamedlem sissel.gjeset@fosnes.kommune.no 91622635 Ikke registrert
Baard S. Kristiansen Baard S. Kristiansen Fosnes Arbeiderparti (FOAP) Varamedlem baard.kristiansen@fosnes.kommune.no 901 27 218 Ikke registrert
Venke Marie Heimdal Venke Marie Heimdal Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem venke.heimdal@opplysningen.no Ikke registrert 99621057
Marte Christin Jensen Marte Christin Jensen Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem marte.chr.jensen@gmail.com Ikke registrert 90990923
Siv Grav Siv Grav Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem siv.grav@hint.no Ikke registrert 90158350
Frank Otto Grydeland Frank Otto Grydeland Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem frank.grydeland@hnt.no Ikke registrert 93012090
Bjørn Roald Helmersen Bjørn Roald Helmersen Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem brh@nte.no Ikke registrert 95052036
Tom Collett Prytz Tom Collett Prytz Namsos Høyre (NAH) Varamedlem tom.prytz@ntebb.no Ikke registrert 95165470
Hege Kristin Kværnø Saugen Hege Kristin Kværnø Saugen Overhalla Senterparti (OVSP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gunn Aina Holvik Gunn Aina Holvik Namsos Senterparti (NASP) Varamedlem gunn-aina.holvik@namsos.kommune.no Ikke registrert 91580034
Mona Fossland Mona Fossland Namsos SV (NASV) Varamedlem mona.fossland@gmail.com Ikke registrert 93048017
Siri Andreassen Devik Siri Andreassen Devik Namsos SV (NASV) Varamedlem siri.a.devik@hint.no Ikke registrert 47370814
Geir Olav Knappe Geir Olav Knappe Namsos Venstre (NAV) Varamedlem geir.o.knappe@hint.no Ikke registrert 95938089
Svein Erik Bugge Svein Erik Bugge Namsos Fremskrittsparti (NAFRP) Varamedlem svein-erik.bugge@namsos.kommune.no Ikke registrert 98801420
Jo Morten Aunet Jo Morten Aunet Overhalla Høyre (OVH) Varamedlem jo.morten.aune@ntebb.no; jo.morten.aunet@fokus.no 91161462 74285309
Johan Tetlien Sellæg Johan Tetlien Sellæg Overhalla Senterparti (OVSP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lene Lervik Glømmen Lene Lervik Glømmen Overhalla Senterparti (OVSP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arne Flaat Arne Flaat Overhalla Senterparti (OVSP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Siv Åse Strømhylden Siv Åse Strømhylden Overhalla Senterparti (OVSP) Varamedlem siv-aase@online.no 95171420 74285469
Anne-Grete Sagmo Anne-Grete Sagmo Overhalla Arbeiderparti (OVAP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Ståle Viken Flått Jan Ståle Viken Flått Overhalla Fremskrittsparti (OVFRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristine Altin Kristine Altin Namdalseid Senterparti (NDSP) Varamedlem kristine.altin@namdalseid.kommune.no 481 38 675 Ikke registrert
Bjørn Dag Derås Bjørn Dag Derås Namdalseid Senterparti (NDSP) Varamedlem bjorn-dag.deras@namdalseid.kommune.no 908 82 645 Ikke registrert
Grete Kristine Oksdøl Lervik Grete Kristine Oksdøl Lervik Namdalseid Arbeiderparti (NDAP) Varamedlem grete-kristine-oksdol.lervik@namdalseid.kommune.no 957 43 582 Ikke registrert
Bernth-Erik Øien Fossli Bernth-Erik Øien Fossli Namdalseid Arbeiderparti (NDAP) Varamedlem bernth-erik.oien@namdalseid.kommune.no 455 17 636 Ikke registrert
Olav Johan Mork Olav Johan Mork Namdalseid Kr. Folkeparti (NDKRF) Varamedlem olav.johan.mork@namdalseid.kommune.no 905 67 780 Ikke registrert
Agnar Forbord Agnar Forbord Namdalseid Venstre (NDV) Varamedlem agnar.forbord@namdalseid.kommune.no 959 29 424 Ikke registrert
Versjon:5.2.00