eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20170427 27.04.2017 Namdalseid valgstyre 14:00 Kommunehuset Dåapma
20160414 14.04.2016 Namdalseid valgstyre 14:00 Kommunehuset Dåapma
20150507 07.05.2015 Namdalseid valgstyre 14:00 Samfunnshuset Lissalen
20150430 30.04.2015 Namdalseid valgstyre 12:00 Kommunehuset Dåapma
20130425 25.04.2013 Namdalseid valgstyre 14:00 Kommunehuset Dåapmå
20110512 12.05.2011 Namdalseid valgstyre 00:00 Kommunehuset Dåapma
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Steinar Lyngstad Steinar Lyngstad Namdalseid Senterparti (NDSP) Leder steinar.lyngstad@namdalseid.kommune.no 902 26 055 Ikke registrert
Arne Bratberg Arne Bratberg Namdalseid Arbeiderparti (NDAP) Nestleder arne.bratberg@namdalseid.kommune.no 990 30 205 Ikke registrert
Nina Edel Damås Nina Edel Damås Namdalseid Senterparti (NDSP) Medlem nina-edel.damas@namdalseid.kommune.no 900 72 557 Ikke registrert
Kristine Altin Kristine Altin Namdalseid Senterparti (NDSP) Medlem kristine.altin@namdalseid.kommune.no 481 38 675 Ikke registrert
Agnar Forbord Agnar Forbord Namdalseid Venstre (NDV) Medlem agnar.forbord@namdalseid.kommune.no 959 29 424 Ikke registrert
Sissel Stormo Holtan Sissel Stormo Holtan Namdalseid Senterparti (NDSP) Varamedlem sissel.holtan@namdalseid.kommune.no 913 43 780 Ikke registrert
Nils Johan Kaldahl Nils Johan Kaldahl Namdalseid Senterparti (NDSP) Varamedlem nils-johan.kaldahl@namdalseid.kommune.no 917 74 360 Ikke registrert
Bjørn Dag Derås Bjørn Dag Derås Namdalseid Senterparti (NDSP) Varamedlem bjorn-dag.deras@namdalseid.kommune.no 908 82 645 Ikke registrert
Bernth-Erik Øien Fossli Bernth-Erik Øien Fossli Namdalseid Arbeiderparti (NDAP) Varamedlem bernth-erik.oien@namdalseid.kommune.no 455 17 636 Ikke registrert
Grete Kristine Oksdøl Lervik Grete Kristine Oksdøl Lervik Namdalseid Arbeiderparti (NDAP) Varamedlem grete-kristine-oksdol.lervik@namdalseid.kommune.no 957 43 582 Ikke registrert
Iren Halbostad Iren Halbostad Namdalseid Høyre (NDH) Varamedlem iren-anita.halbostad@namdalseid.kommune.no 476 13 158 Ikke registrert
Olav Johan Mork Olav Johan Mork Namdalseid Kr. Folkeparti (NDKRF) Varamedlem olav.johan.mork@namdalseid.kommune.no 905 67 780 Ikke registrert
Versjon:5.2.00