eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20170609 09.06.2017 Midlertidig fellesnemnd Nye Namsos 09:15 Namdalshagen Rian
20170512 12.05.2017 Midlertidig fellesnemnd Nye Namsos 09:15 Namdalseid samfunnshus Lissalen
20170324 24.03.2017 Midlertidig fellesnemnd Nye Namsos 09:15 Namdalshagen Rian
20170113 13.01.2017 Midlertidig fellesnemnd Nye Namsos 09:15 Fosnes Fyret
20161104 04.11.2016 Midlertidig fellesnemnd Nye Namsos 12:30 Namdalshagen Rian
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Steinar Lyngstad Steinar Lyngstad Namdalseid Senterparti (NDSP) Medlem steinar.lyngstad@namdalseid.kommune.no 902 26 055 Ikke registrert
Baard S. Kristiansen Baard S. Kristiansen Fosnes Arbeiderparti (FOAP) Medlem baard.kristiansen@fosnes.kommune.no 901 27 218 Ikke registrert
Iren Halbostad Iren Halbostad Namdalseid Høyre (NDH) Varamedlem iren-anita.halbostad@namdalseid.kommune.no 476 13 158 Ikke registrert
Olav Johan Mork Olav Johan Mork Namdalseid Kr. Folkeparti (NDKRF) Varamedlem olav.johan.mork@namdalseid.kommune.no 905 67 780 Ikke registrert
Kjersti Tommelstad Kjersti Tommelstad Namsos SV (NASV) Medlem kjersti.tommelstad@hint.no Ikke registrert 91639231
Kåre Kvåle Kåre Kvåle Namsos Senterparti (NASP) Varamedlem kare.kvale@korall.no Ikke registrert 91723722
Per Olav Mork Per Olav Mork Namsos KRF (NAKRF) Medlem per.olav.mork@ntebb.no Ikke registrert 95252318
Olav Skaret Olav Skaret Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Agnar Forbord Agnar Forbord Namdalseid Venstre (NDV) Varamedlem agnar.forbord@namdalseid.kommune.no 959 29 424 Ikke registrert
Trygve Sandvik Trygve Sandvik Fosnes fellesliste Senterparteiet/Kristelig Folkeparti (FOSPKRF) Medlem try-sa@online.no 91646433 Ikke registrert
Rune Wik Rune Wik Fosnes fellesliste Senterparteiet/Kristelig Folkeparti (FOSPKRF) Medlem rune.wik@fosnes.kommune.no 482 18 781 Ikke registrert
Geir Olav Knappe Geir Olav Knappe Namsos Venstre (NAV) Medlem geir.o.knappe@hint.no Ikke registrert 95938089
Hilmar Klingen Hilmar Klingen Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem hilmar_pk@hotmail.com Ikke registrert 95080728
Bjørn Dag Derås Bjørn Dag Derås Namdalseid Senterparti (NDSP) Medlem bjorn-dag.deras@namdalseid.kommune.no 908 82 645 Ikke registrert
Siv Grav Siv Grav Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem siv.grav@hint.no Ikke registrert 90158350
Amund Lein Amund Lein Namsos Høyre (NAH) Medlem amund.lein@vinmonopolet.no Ikke registrert 91863014
Stein Tore Wolff Stein Tore Wolff Namsos Fremskrittsparti (NAFRP) Varamedlem st-t@ntebb.no Ikke registrert 91584244
Gunn Ågot Leite Gunn Ågot Leite Fosnes fellesliste Senterparteiet/Kristelig Folkeparti (FOSPKRF) Varamedlem gunn-aagot.leite@fosnes.kommune.no 934 65 901 Ikke registrert
Silje Leirbekk Silje Leirbekk Fosnes Arbeiderparti (FOAP) Varamedlem silje.leirbekk@fosnes.kommune.no Ikke registrert 917 05 660
Sissel Merethe Thorsen Sissel Merethe Thorsen Grønt Forum (FOGRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Grete Kristine Oksdøl Lervik Grete Kristine Oksdøl Lervik Namdalseid Arbeiderparti (NDAP) Varamedlem grete-kristine-oksdol.lervik@namdalseid.kommune.no 957 43 582 Ikke registrert
Arnhild Holstad Arnhild Holstad Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Trine Pedersen Fagerhaug Trine Pedersen Fagerhaug Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem trine.fagerhaug@ntfk.no Ikke registrert 90613485
Lisa Therese Gamst Aglen Lisa Therese Gamst Aglen Namsos Høyre (NAH) Varamedlem lisa_aglen@hotmail.com Ikke registrert 90820484
Gunn Aina Holvik Gunn Aina Holvik Namsos Senterparti (NASP) Medlem gunn-aina.holvik@namsos.kommune.no Ikke registrert 91580034
Siri Andreassen Devik Siri Andreassen Devik Namsos SV (NASV) Varamedlem siri.a.devik@hint.no Ikke registrert 47370814
Kristine Altin Kristine Altin Namdalseid Senterparti (NDSP) Medlem kristine.altin@namdalseid.kommune.no 481 38 675 Ikke registrert
Frode Båtnes Frode Båtnes Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arne Magnar Bratberg Arne Magnar Bratberg Namdalseid Arbeiderparti (NDAP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørnar Smines Bjørnar Smines Lund grendelag (LUND) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Harald Grøtting Harald Grøtting Lund grendelag (LUND) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.2.00