eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20190829 29.08.2019 Fellesnemnda Nye Namsos 09:30 Fosnes Fyret
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20190620 20.06.2019 Fellesnemnda Nye Namsos 09:00 Namsos samfunnshus Sal 1
20190523 23.05.2019 Fellesnemnda Nye Namsos 09:30 Namdalseid Storsalen
20190425 25.04.2019 Fellesnemnda Nye Namsos 09:00 Avlyst
20190328 28.03.2019 Fellesnemnda Nye Namsos 09:30 Fosnes Fyret
20190228 28.02.2019 Fellesnemnda Nye Namsos 09:30 Namdalseid Storsalen
20190131 31.01.2019 Fellesnemnda Nye Namsos 12:00 Namsos samfunnshus Sal 1
20181214 14.12.2018 Fellesnemnda Nye Namsos 09:00 Namdalshagen Rian
20181116 16.11.2018 Fellesnemnda Nye Namsos 09:00 Namdalshagen Rian
20181026 26.10.2018 Fellesnemnda Nye Namsos 09:00 Namdalshagen Rian
20180921 21.09.2018 Fellesnemnda Nye Namsos 09:00 Lund Lundstua
20180615 15.06.2018 Fellesnemnda Nye Namsos 09:00 Namdalshagen
20180504 04.05.2018 Fellesnemnda Nye Namsos 09:00 Statland svømmehall
20180406 06.04.2018 Fellesnemnda Nye Namsos 09:00 Namdalshagen
20180302 02.03.2018 Fellesnemnda Nye Namsos 09:00 Namdalshagen
20180126 26.01.2018 Fellesnemnda Nye Namsos 09:00 Namdalshagen
20171215 15.12.2017 Fellesnemnda Nye Namsos 09:00 Namdalshagen
20171117 17.11.2017 Fellesnemnda Nye Namsos 09:00 Namdalshagen
20171027 27.10.2017 Fellesnemnda Nye Namsos 09:00 Namdalshagen Rian
20170901 01.09.2017 Fellesnemnda Nye Namsos 09:00 Namdalshagen Rian
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Trygve Sandvik Trygve Sandvik Fosnes fellesliste Senterparteiet/Kristelig Folkeparti (FOSPKRF) Leder try-sa@online.no 91646433 Ikke registrert
Arnhild Holstad Arnhild Holstad Namsos Arbeiderparti (NAAP) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Rune Wik Rune Wik Fosnes fellesliste Senterparteiet/Kristelig Folkeparti (FOSPKRF) Medlem rune.wik@fosnes.kommune.no 482 18 781 Ikke registrert
Gunn Ågot Leite Gunn Ågot Leite Fosnes fellesliste Senterparteiet/Kristelig Folkeparti (FOSPKRF) Medlem gunn-aagot.leite@fosnes.kommune.no 934 65 901 Ikke registrert
Sissel Margrethe Gjeset Sissel Margrethe Gjeset Fosnes fellesliste Senterparteiet/Kristelig Folkeparti (FOSPKRF) Medlem sissel.gjeset@fosnes.kommune.no 91622635 Ikke registrert
Tone Laugen Tone Laugen Fosnes fellesliste Senterparteiet/Kristelig Folkeparti (FOSPKRF) Medlem tone.laugen@fosnes.kommune.no 992 77 114 Ikke registrert
Svenn O. J. Fosseng Svenn O. J. Fosseng Fosnes fellesliste Senterparteiet/Kristelig Folkeparti (FOSPKRF) Medlem Svenn-Ove.Jekthammer.Fosseng@fosnes.kommune.no 995 44 283 Ikke registrert
Silje Leirbekk Silje Leirbekk Fosnes Arbeiderparti (FOAP) Medlem silje.leirbekk@fosnes.kommune.no Ikke registrert 917 05 660
Jan Arne Løvås Jan Arne Løvås Fosnes Arbeiderparti (FOAP) Medlem jan-arne.lovaas@fosnes.kommune.no 942 77 990 Ikke registrert
Baard S. Kristiansen Baard S. Kristiansen Fosnes Arbeiderparti (FOAP) Medlem baard.kristiansen@fosnes.kommune.no 901 27 218 Ikke registrert
Joar Kolbjørn Reppen Joar Kolbjørn Reppen Fosnes Arbeiderparti (FOAP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sissel Merethe Thorsen Sissel Merethe Thorsen Grønt Forum (FOGRF) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Frode Bjøru Frode Bjøru Grønt Forum (FOGRF) Medlem Frode.Bjoru@fosnes.kommune.no 905 21 919 Ikke registrert
Steinar Lyngstad Steinar Lyngstad Namdalseid Senterparti (NDSP) Medlem steinar.lyngstad@namdalseid.kommune.no 902 26 055 Ikke registrert
Nina Edel Damås Nina Edel Damås Namdalseid Senterparti (NDSP) Medlem nina-edel.damas@namdalseid.kommune.no 900 72 557 Ikke registrert
Kristine Altin Kristine Altin Namdalseid Senterparti (NDSP) Medlem kristine.altin@namdalseid.kommune.no 481 38 675 Ikke registrert
Bjørn Dag Derås Bjørn Dag Derås Namdalseid Senterparti (NDSP) Medlem bjorn-dag.deras@namdalseid.kommune.no 908 82 645 Ikke registrert
Nils Johan Kaldahl Nils Johan Kaldahl Namdalseid Senterparti (NDSP) Medlem nils-johan.kaldahl@namdalseid.kommune.no 917 74 360 Ikke registrert
Sissel Stormo Holtan Sissel Stormo Holtan Namdalseid Senterparti (NDSP) Medlem sissel.holtan@namdalseid.kommune.no 913 43 780 Ikke registrert
Svenn Kaldahl Svenn Kaldahl Namdalseid Senterparti (NDSP) Medlem svenn.kaldahl@namdalseid.kommune.no 924 02 188 Ikke registrert
Magne Feragen Magne Feragen Namdalseid Senterparti (NDSP) Medlem magne.feragen@namdalseid.kommune.no 900 18 126 Ikke registrert
Per Furre Per Furre Namdalseid Senterparti (NDSP) Medlem per-einar.furre@namdalseid.kommune.no 415 51 042 Ikke registrert
Tone Beate Fossli Tone Beate Fossli Namdalseid Senterparti (NDSP) Medlem tone-beate.fossli@namdalseid.kommune.no 926 50 324 Ikke registrert
Herbjørn Kolstad Herbjørn Kolstad Namdalseid Senterparti (NDSP) Medlem herbjoern@h-kolstad.no 908 25 361 Ikke registrert
Grete Kristine Oksdøl Lervik Grete Kristine Oksdøl Lervik Namdalseid Arbeiderparti (NDAP) Medlem grete-kristine-oksdol.lervik@namdalseid.kommune.no 957 43 582 Ikke registrert
Bernth-Erik Øien Fossli Bernth-Erik Øien Fossli Namdalseid Arbeiderparti (NDAP) Medlem bernth-erik.oien@namdalseid.kommune.no 455 17 636 Ikke registrert
Arne Bratberg Arne Bratberg Namdalseid Arbeiderparti (NDAP) Medlem arne.bratberg@namdalseid.kommune.no 990 30 205 Ikke registrert
Olav Johan Mork Olav Johan Mork Namdalseid Kr. Folkeparti (NDKRF) Medlem olav.johan.mork@namdalseid.kommune.no 905 67 780 Ikke registrert
Agnar Forbord Agnar Forbord Namdalseid Venstre (NDV) Medlem agnar.forbord@namdalseid.kommune.no 959 29 424 Ikke registrert
Iren Halbostad Iren Halbostad Namdalseid Høyre (NDH) Medlem iren-anita.halbostad@namdalseid.kommune.no 476 13 158 Ikke registrert
Frode Båtnes Frode Båtnes Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Olav Skaret Olav Skaret Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem olav.skaret@namsos.kommune.no Ikke registrert 95988137
Siv Grav Siv Grav Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem siv.grav@hint.no Ikke registrert 90158350
Trine Pedersen Fagerhaug Trine Pedersen Fagerhaug Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem trine.fagerhaug@ntfk.no Ikke registrert 90613485
Venke Marie Heimdal Venke Marie Heimdal Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem venke.heimdal@opplysningen.no Ikke registrert 99621057
Marte Christin Jensen Marte Christin Jensen Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem marte.chr.jensen@gmail.com Ikke registrert 90990923
Frank Otto Grydeland Frank Otto Grydeland Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem frank.grydeland@hnt.no Ikke registrert 93012090
Bjørn Roald Helmersen Bjørn Roald Helmersen Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem brh@nte.no Ikke registrert 95052036
Gunnar Hojem Gunnar Hojem Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem hojemg47@gmail.com Ikke registrert 91376610
Arnulf Bergum Arnulf Bergum Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem arnulf.bergum@gmail.com Ikke registrert 45860101
Cato Berg Cato Berg Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem cat-b@online.no Ikke registrert 90969298
Amund Lein Amund Lein Namsos Høyre (NAH) Medlem amund.lein@vinmonopolet.no Ikke registrert 91863014
Tom Collett Prytz Tom Collett Prytz Namsos Høyre (NAH) Medlem tom.prytz@ntebb.no Ikke registrert 95165470
Lisa Therese Gamst Aglen Lisa Therese Gamst Aglen Namsos Høyre (NAH) Medlem lisa_aglen@hotmail.com Ikke registrert 90820484
Hege Bjørgum Skillingstad Hege Bjørgum Skillingstad Namsos Høyre (NAH) Medlem hbs@braaholmen.no Ikke registrert 99383454
Kåre Kvåle Kåre Kvåle Namsos Senterparti (NASP) Medlem kare.kvale@korall.no Ikke registrert 91723722
Gunn Aina Holvik Gunn Aina Holvik Namsos Senterparti (NASP) Medlem gunn-aina.holvik@namsos.kommune.no Ikke registrert 91580034
Per Olav Mork Per Olav Mork Namsos KRF (NAKRF) Medlem per.olav.mork@ntebb.no Ikke registrert 95252318
Kjersti Tommelstad Kjersti Tommelstad Namsos SV (NASV) Medlem kjersti.tommelstad@hint.no Ikke registrert 91639231
Siri Andreassen Devik Siri Andreassen Devik Namsos SV (NASV) Medlem siri.a.devik@hint.no Ikke registrert 47370814
Mona Fossland Mona Fossland Namsos SV (NASV) Medlem mona.fossland@gmail.com Ikke registrert 93048017
Anne Cecilie Holm Anne Cecilie Holm Namsos Venstre (NAV) Medlem epsilon@collett.no Ikke registrert 90158144
Geir Olav Knappe Geir Olav Knappe Namsos Venstre (NAV) Medlem geir.o.knappe@hint.no Ikke registrert 95938089
Stein Tore Wolff Stein Tore Wolff Namsos Fremskrittsparti (NAFRP) Medlem st-t@ntebb.no Ikke registrert 91584244
Svein Erik Bugge Svein Erik Bugge Namsos Fremskrittsparti (NAFRP) Medlem svein-erik.bugge@namsos.kommune.no Ikke registrert 98801420
Bjørnar Smines Bjørnar Smines Lund grendelag (LUND) Annen deltaker, f.eks saksbehandler el…. Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Audur Thorisdottir Audur Thorisdottir Lund grendelag (LUND) Annen deltaker, f.eks saksbehandler el…. Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Svein Storø Svein Storø Lund grendelag (LUND) Annen deltaker, f.eks saksbehandler el…. Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Trine Skjærvik Trine Skjærvik Fosnes fellesliste Senterparteiet/Kristelig Folkeparti (FOSPKRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Magnus Elden Magnus Elden Fosnes fellesliste Senterparteiet/Kristelig Folkeparti (FOSPKRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jon Olav Skreddernes Jon Olav Skreddernes Fosnes fellesliste Senterparteiet/Kristelig Folkeparti (FOSPKRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sigbjørn Johannes Gjeset Sigbjørn Johannes Gjeset Fosnes fellesliste Senterparteiet/Kristelig Folkeparti (FOSPKRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Eva Solem Eva Solem Fosnes fellesliste Senterparteiet/Kristelig Folkeparti (FOSPKRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Åge Ivar Dille Åge Ivar Dille Fosnes fellesliste Senterparteiet/Kristelig Folkeparti (FOSPKRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Stian Skjærvik Stian Skjærvik Fosnes fellesliste Senterparteiet/Kristelig Folkeparti (FOSPKRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arvid Leithe Arvid Leithe Fosnes fellesliste Senterparteiet/Kristelig Folkeparti (FOSPKRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marit Hoff Marit Hoff Fosnes fellesliste Senterparteiet/Kristelig Folkeparti (FOSPKRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Liv Kristin Nilsen Liv Kristin Nilsen Fosnes Arbeiderparti (FOAP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Roy Nilsen Roy Nilsen Fosnes Arbeiderparti (FOAP) Varamedlem roya-ni@online.no 91306580 Ikke registrert
Aase Helene Aglen Aase Helene Aglen Fosnes Arbeiderparti (FOAP) Varamedlem aahelen@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Toril I. A. Løvmo Toril I. A. Løvmo Fosnes Arbeiderparti (FOAP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sturla Skjærvik Sturla Skjærvik Fosnes Arbeiderparti (FOAP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jeanett Strøm Olsen Jeanett Strøm Olsen Grønt Forum (FOGRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Atle Lajord Atle Lajord Grønt Forum (FOGRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Trude Kongsmo Trude Kongsmo Grønt Forum (FOGRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ola Kai Faksdal Ola Kai Faksdal Grønt Forum (FOGRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Margreet Sloot Margreet Sloot Grønt Forum (FOGRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Stig Jarl Bjøru Stig Jarl Bjøru Grønt Forum (FOGRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Inger Margrethe Ugseth Inger Margrethe Ugseth Grønt Forum (FOGRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jørgen Sæther Jørgen Sæther Namdalseid Senterparti (NDSP) Varamedlem holstadsvegard@ntebb.no 416 09 564 Ikke registrert
Bodil Berg Bodil Berg Namdalseid Senterparti (NDSP) Varamedlem Ikke registrert 993 88 961 Ikke registrert
Tor Ludvig Bøgseth Tor Ludvig Bøgseth Namdalseid Senterparti (NDSP) Varamedlem t-brogs@broadpark.no 986 11 723 Ikke registrert
Gro Warmbo Brørs Gro Warmbo Brørs Namdalseid Senterparti (NDSP) Varamedlem growbrors@gmail.com 971 17 736 Ikke registrert
Roar Eldnes Roar Eldnes Namdalseid Senterparti (NDSP) Varamedlem Ikke registrert 932 49 306 Ikke registrert
Oddgeir Derås Oddgeir Derås Namdalseid Senterparti (NDSP) Varamedlem oddgeir.deras@namdalseid.kommune.no 959 27 517 Ikke registrert
Bodil Silset Bodil Silset Namdalseid Senterparti (NDSP) Varamedlem bodil@elgstu.no 970 46 809 Ikke registrert
Trude Sandstad Trude Sandstad Namdalseid Senterparti (NDSP) Varamedlem t.sandstad@yahoo.no 970 80 345 Ikke registrert
Ella Tinglum Ella Tinglum Namdalseid Senterparti (NDSP) Varamedlem Ikke registrert 905 60 597 Ikke registrert
Jens Olav Reitan Jens Olav Reitan Namdalseid Senterparti (NDSP) Varamedlem jens-olav.reitan@namdalseid.kommune.no 414 60 935 Ikke registrert
Svein Harald Westvik Svein Harald Westvik Namdalseid Senterparti (NDSP) Varamedlem sveinwestvik@gmail.com 464 17 557 Ikke registrert
Ingela Jonsson Langøren Ingela Jonsson Langøren Namdalseid Senterparti (NDSP) Varamedlem Ikke registrert 412 33 006 Ikke registrert
Svein Hågensen Svein Hågensen Namdalseid Arbeiderparti (NDAP) Varamedlem solhagen@online.no 456 37 354 Ikke registrert
Kristine Anzjøn Brattgjerd Kristine Anzjøn Brattgjerd Namdalseid Arbeiderparti (NDAP) Varamedlem kristinebrattgjerd@hotmail.com 958 57 018 Ikke registrert
Hans Jarle Stein Hans Jarle Stein Namdalseid Arbeiderparti (NDAP) Varamedlem hajstein@frisurf.no 926 10 691 Ikke registrert
Leif Petter Martinsen Leif Petter Martinsen Namdalseid Arbeiderparti (NDAP) Varamedlem leifpetter.martinsen@gmail.com 917 23 730 Ikke registrert
Terje Duklæt Terje Duklæt Namdalseid Arbeiderparti (NDAP) Varamedlem terje.duklaet@gmail.com 906 96 637 Ikke registrert
Anette Liseter Anette Liseter Namdalseid Kr. Folkeparti (NDKRF) Varamedlem anette_roald@hotmail.com 456 19 285 Ikke registrert
Ole H Melø Ole H Melø Namdalseid Kr. Folkeparti (NDKRF) Varamedlem olehermannmelo@gmail.com 950 54 803 Ikke registrert
Svein Lervik Svein Lervik Namdalseid Venstre (NDV) Varamedlem slervik@online.no 958 04 965 Ikke registrert
Oddveig Ressem Oddveig Ressem Namdalseid Venstre (NDV) Varamedlem post@brattlia.no 938 42 122 Ikke registrert
Stefan Bondø Stefan Bondø Namdalseid Høyre (NDH) Varamedlem stefan_850@hotmail.com 971 26 151 Ikke registrert
Odd Arve Halbostad Odd Arve Halbostad Namdalseid Høyre (NDH) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert 742 78 511
Magne Derås Magne Derås Namdalseid Høyre (NDH) Varamedlem magn-der@online.no 905 03 606 Ikke registrert
Karin Sinnes Karin Sinnes Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem karin.sinnes@namsos,kommune.no Ikke registrert 48038106
Christin Navarsete Leithe Christin Navarsete Leithe Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem christin_leithe@hotmail.com Ikke registrert 97092106
Lisa Finnanger Lysgård Lisa Finnanger Lysgård Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tove Synnøve Mentsen Ness Tove Synnøve Mentsen Ness Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem tove.m.ness@hint.no Ikke registrert 48237420
Åse Sofie Nordgård Åse Sofie Nordgård Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem ase.nordgard@gmail.com Ikke registrert 97792204
Arnhild Hojem Kvam Arnhild Hojem Kvam Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Evelyn Grunnan Evelyn Grunnan Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sandra Hestø Ness Sandra Hestø Ness Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Odd Erik Frydenlund Odd Erik Frydenlund Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Arve Homstad Jan Arve Homstad Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Oskar Risberg Oskar Risberg Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arne Petter Forås Arne Petter Forås Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem arne.petter.foraas@ntebb.no Ikke registrert 95249605
Aknan Deng Angok Bagad Aknan Deng Angok Bagad Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sigurd Pettersen Sigurd Pettersen Namsos Høyre (NAH) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jørund S. Sandnes Jørund S. Sandnes Namsos Høyre (NAH) Varamedlem joerunsa@online.no Ikke registrert 99424997
Siw Bleikvassli Siw Bleikvassli Namsos Høyre (NAH) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mathias Mørkved Mathias Mørkved Namsos Høyre (NAH) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Geir Tore Buvarp Geir Tore Buvarp Namsos Høyre (NAH) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Christoffer Ledang Christoffer Ledang Namsos Høyre (NAH) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Randi Dille Randi Dille Namsos Senterparti (NASP) Varamedlem randi.dille@ntn.nt.no Ikke registrert 91601675
Trude Anita Langstrand Trude Anita Langstrand Namsos Senterparti (NASP) Varamedlem trude-anita.langstrand@namsos.kommune.no Ikke registrert 95803831
Roger Engesvik Roger Engesvik Namsos Senterparti (NASP) Varamedlem roger.engesvik@ntebb.no Ikke registrert 90875281
Sigrid Fløan Mære Aaring Sigrid Fløan Mære Aaring Namsos Senterparti (NASP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert 99228729
Astrid M. Gustad Angelus Astrid M. Gustad Angelus Namsos KRF (NAKRF) Varamedlem astridgustad@hotmail.com Ikke registrert 92857997
Rita Aglen Rita Aglen Namsos KRF (NAKRF) Varamedlem ritaaglen@hotmail.com Ikke registrert 94276271
Marianne Brattgjerd Marianne Brattgjerd Namsos KRF (NAKRF) Varamedlem marianne.brattgjerd@hint.no Ikke registrert 99227468
Tor Jørgen Olsen Tor Jørgen Olsen Namsos SV (NASV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tom Verpe Tom Verpe Namsos SV (NASV) Varamedlem tom.verpe@hnt.no Ikke registrert 91520705
Hilde Guddingsmo Hilde Guddingsmo Namsos SV (NASV) Varamedlem hilduspildus@hotmail.com Ikke registrert 92217520
Kåre Aalberg Kåre Aalberg Namsos SV (NASV) Varamedlem kaare@mnvekst.no Ikke registrert 95858199
Fanny Louise Wullum Fahsing Fanny Louise Wullum Fahsing Namsos SV (NASV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Alice Fossland Alice Fossland Namsos SV (NASV) Varamedlem alice.fossland@gmail.com Ikke registrert 99457825
Trond Prytz Trond Prytz Namsos Venstre (NAV) Varamedlem trondpty@online.no Ikke registrert 90578361
Olav Kristoffer Hegge Selnes Olav Kristoffer Hegge Selnes Namsos Venstre (NAV) Varamedlem laffen.thereel@gmail.com Ikke registrert 92224170
Arnt Ivar Jakobsen Arnt Ivar Jakobsen Namsos Venstre (NAV) Varamedlem arnt-ivar.jakobsen@namsos.kommune.no Ikke registrert 91794327
Eivor Hagerup Eivor Hagerup Namsos Venstre (NAV) Varamedlem eivor.hagerup@gmail.com Ikke registrert 95758595
Guri Sigrid Bitnes Wiik Guri Sigrid Bitnes Wiik Namsos Venstre (NAV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jonas Hoddø Jonas Hoddø Namsos Fremskrittsparti (NAFRP) Varamedlem jonas.hodd@ntebb.no Ikke registrert 95035422
Gunnar Modell Gunnar Modell Namsos Fremskrittsparti (NAFRP) Varamedlem gunnar.modell@ntebb.no Ikke registrert 97082907
Olav Andreas Larsen Olav Andreas Larsen Namsos Fremskrittsparti (NAFRP) Varamedlem ollavandreas_larsen@hotmail.com Ikke registrert 41270998
Håkon Steinar Bolkan Håkon Steinar Bolkan Namsos Fremskrittsparti (NAFRP) Varamedlem h-bolkan1944@live.no Ikke registrert 97591788
Aud Johanne Bolkan Aud Johanne Bolkan Namsos Fremskrittsparti (NAFRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert 97591788
Harald Grøtting Harald Grøtting Lund grendelag (LUND) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.2.00