eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20181204 04.12.2018 Partsammensatt utvalg Nye Namsos 09:00 Namdalshagen
20181009 09.10.2018 Partsammensatt utvalg Nye Namsos 09:00 Namdalshagen
20180115 15.01.2018 Partsammensatt utvalg Nye Namsos 09:00 Namdalshagen Dahlslett
20171204 04.12.2017 Partsammensatt utvalg Nye Namsos 12:00 Namdalshagen Dahlslett
20171018 18.10.2017 Partsammensatt utvalg Nye Namsos 09:00 Namdalsahgen Høihjelle
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Steinar Lyngstad Steinar Lyngstad Namdalseid kommune (ND) Leder steinar.lyngstad@namdalseid.kommune.no 902 26 055 Ikke registrert
Trygve Sandvik Trygve Sandvik Fosnes kommune (FO) Medlem try-sa@online.no 91646433 Ikke registrert
Kjersti Tommelstad Kjersti Tommelstad Namsos kommune (NA) Varamedlem kjersti.tommelstad@hint.no Ikke registrert 91639231
Knut Erik Heia Knut Erik Heia () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Karin Sinnes Karin Sinnes () Varamedlem karin.sinnes@namsos,kommune.no Ikke registrert 48038106
Synnøve E. Leirbekk Synnøve E. Leirbekk () Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne Gunn Lie Anne Gunn Lie () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tove Fossland Tove Fossland () Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hanne Eva Duun Hanne Eva Duun () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arne Bratberg Arne Bratberg Namdalseid kommune (ND) Varamedlem arne.bratberg@namdalseid.kommune.no 990 30 205 Ikke registrert
Baard S. Kristiansen Baard S. Kristiansen Fosnes kommune (FO) Varamedlem baard.kristiansen@fosnes.kommune.no 901 27 218 Ikke registrert
Arnhild Holstad Arnhild Holstad Namsos kommune (NA) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Olav Skaret Olav Skaret Namsos kommune (NA) Varamedlem olav.skaret@namsos.kommune.no Ikke registrert 95988137
Geir Olav Knappe Geir Olav Knappe Namsos kommune (NA) Medlem geir.o.knappe@hint.no Ikke registrert 95938089
Versjon:5.2.00