eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20190910 10.09.2019 Nye Namsos valgstyre 18:00 Namsos samfunnshus Spiserommet
20190809 09.08.2019 Nye Namsos valgstyre 12:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20190521 21.05.2019 Nye Namsos valgstyre 09:00 Namsos samfunnshus Hudiksvall
20190329 29.03.2019 Nye Namsos valgstyre 12:00 Namsos samfunnshus Hudiksvall
20190215 15.02.2019 Nye Namsos valgstyre 12:00 Namdalshagen Dahlslett
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Arnhild Holstad Arnhild Holstad Namsos Arbeiderparti (NAAP) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Steinar Lyngstad Steinar Lyngstad Namdalseid Senterparti (NDSP) Nestleder steinar.lyngstad@namdalseid.kommune.no 902 26 055 Ikke registrert
Baard S. Kristiansen Baard S. Kristiansen Fosnes Arbeiderparti (FOAP) Medlem baard.kristiansen@fosnes.kommune.no 901 27 218 Ikke registrert
Arne Magnar Bratberg Arne Magnar Bratberg Namdalseid Arbeiderparti (NDAP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Trine Pedersen Fagerhaug Trine Pedersen Fagerhaug Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem trine.fagerhaug@ntfk.no Ikke registrert 90613485
Gunn Aina Holvik Gunn Aina Holvik Namsos Senterparti (NASP) Medlem gunn-aina.holvik@namsos.kommune.no Ikke registrert 91580034
Bjørnar Smines Bjørnar Smines Lund grendelag (LUND) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lisa Therese Gamst Aglen Lisa Therese Gamst Aglen Namsos Høyre (NAH) Medlem lisa_aglen@hotmail.com Ikke registrert 90820484
Amund Lein Amund Lein Namsos Høyre (NAH) Medlem amund.lein@vinmonopolet.no Ikke registrert 91863014
Kjersti Tommelstad Kjersti Tommelstad Namsos SV (NASV) Medlem kjersti.tommelstad@hint.no Ikke registrert 91639231
Mona Fossland Mona Fossland Namsos SV (NASV) Medlem mona.fossland@gmail.com Ikke registrert 93048017
Geir Olav Knappe Geir Olav Knappe Namsos Venstre (NAV) Medlem geir.o.knappe@hint.no Ikke registrert 95938089
Per Olav Mork Per Olav Mork Namsos KRF (NAKRF) Medlem per.olav.mork@ntebb.no Ikke registrert 95252318
Stein Tore Wolff Stein Tore Wolff Namsos Fremskrittsparti (NAFRP) Medlem st-t@ntebb.no Ikke registrert 91584244
Sissel Merethe Thorsen Sissel Merethe Thorsen Grønt Forum (FOGRF) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Siv Grav Siv Grav Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem siv.grav@hint.no Ikke registrert 90158350
Frode Båtnes Frode Båtnes Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem frode.batnes@online.no Ikke registrert 41313334
Olav Skaret Olav Skaret Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem olav.skaret@namsos.kommune.no Ikke registrert 95988137
Grete Kristine Oksdøl Lervik Grete Kristine Oksdøl Lervik Namdalseid Arbeiderparti (NDAP) Varamedlem grete-kristine-oksdol.lervik@namdalseid.kommune.no 957 43 582 Ikke registrert
Svein Storø Svein Storø Lund grendelag (LUND) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bernth-Erik Øien Fossli Bernth-Erik Øien Fossli Namdalseid Arbeiderparti (NDAP) Varamedlem bernth-erik.oien@namdalseid.kommune.no 455 17 636 Ikke registrert
Kåre Kvåle Kåre Kvåle Namsos Senterparti (NASP) Varamedlem kare.kvale@korall.no Ikke registrert 91723722
Kristine Altin Kristine Altin Namdalseid Senterparti (NDSP) Varamedlem kristine.altin@namdalseid.kommune.no 481 38 675 Ikke registrert
Rune Wik Rune Wik Fosnes Senterparti (FOSP) Varamedlem rune.wik@fosnes.kommune.no 482 18 781 Ikke registrert
Sissel Margrethe Gjeset Sissel Margrethe Gjeset Fosnes Senterparti (FOSP) Varamedlem sissel.gjeset@fosnes.kommune.no 91622635 Ikke registrert
Nina Edel Damås Nina Edel Damås Namdalseid Senterparti (NDSP) Varamedlem nina-edel.damas@namdalseid.kommune.no 900 72 557 Ikke registrert
Tom Collett Prytz Tom Collett Prytz Namsos Høyre (NAH) Varamedlem tom.prytz@ntebb.no Ikke registrert 95165470
Hege Bjørgum Skillingstad Hege Bjørgum Skillingstad Namsos Høyre (NAH) Varamedlem hbs@braaholmen.no Ikke registrert 99383454
Iren Halbostad Iren Halbostad Namdalseid Høyre (NDH) Varamedlem iren-anita.halbostad@namdalseid.kommune.no 476 13 158 Ikke registrert
Tor Jørgen Olsen Tor Jørgen Olsen Namsos SV (NASV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Torgeir Strøm Torgeir Strøm () Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Siri Andreassen Devik Siri Andreassen Devik Namsos SV (NASV) Varamedlem siri.a.devik@hint.no Ikke registrert 47370814
Agnar Forbord Agnar Forbord Namdalseid Venstre (NDV) Varamedlem agnar.forbord@namdalseid.kommune.no 959 29 424 Ikke registrert
Anne Cecilie Holm Anne Cecilie Holm Namsos Venstre (NAV) Varamedlem epsilon@collett.no Ikke registrert 90158144
Tone Laugen Tone Laugen Fosnes KRF (FOKRF) Varamedlem tone.laugen@fosnes.kommune.no 992 77 114 Ikke registrert
Olav Johan Mork Olav Johan Mork Namdalseid Kr. Folkeparti (NDKRF) Varamedlem olav.johan.mork@namdalseid.kommune.no 905 67 780 Ikke registrert
Svein Erik Bugge Svein Erik Bugge Namsos Fremskrittsparti (NAFRP) Varamedlem svein-erik.bugge@namsos.kommune.no Ikke registrert 98801420
Jonas Hoddø Jonas Hoddø Namsos Fremskrittsparti (NAFRP) Varamedlem jonas.hodd@ntebb.no Ikke registrert 95035422
Frode Bjøru Frode Bjøru Grønt Forum (FOGRF) Varamedlem Frode.Bjoru@fosnes.kommune.no 905 21 919 Ikke registrert
Jeanett Strøm Olsen Jeanett Strøm Olsen Grønt Forum (FOGRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.2.00