eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20160519 19.05.2016 Namsos valgkomite 12:00 Namsos samfunnshus Hudiksvall
20160414 14.04.2016 Namsos valgkomite 12:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20160121 21.01.2016 Namsos valgkomite 12:00 Namsos samfunnshus Lyon
20151203 03.12.2015 Namsos valgkomite 12:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20151119 19.11.2015 Namsos valgkomite 12:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20151030 30.10.2015 Namsos valgkomite 09:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20120424 24.04.2012 Namsos valgkomite 10:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20120209 09.02.2012 Namsos valgkomite 12:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20111206 06.12.2011 Namsos valgkomite 12:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20111101 01.11.2011 Namsos valgkomite 12:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20100120 20.01.2010 Namsos valgkomite 09:00 Namsos Samfunnshus Formannskapssalen
20080819 19.08.2008 Namsos valgkomite 09:00 Namsos Samfunnshus Formannskapssalen
20080219 19.02.2008 Namsos valgkomite 09:00 Namsos Samfunnshus Formannskapssalen
20071127 27.11.2007 Namsos valgkomite 12:00 Namsos Samfunnshus Formannskapssalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Hilmar Klingen Hilmar Klingen Namsos Arbeiderparti (NAAP) Leder hilmar_pk@hotmail.com Ikke registrert 95080728
Tor Jørgen Olsen Tor Jørgen Olsen Namsos SV (NASV) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marte Christin Jensen Marte Christin Jensen Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem marte.chr.jensen@gmail.com Ikke registrert 90990923
Venke Marie Heimdal Venke Marie Heimdal Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem venke.heimdal@opplysningen.no Ikke registrert 99621057
Anne Strøm Bjøru Anne Strøm Bjøru Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem anne-strom.bjoru@ntfk.no Ikke registrert 95480585
Bjørn Roald Helmersen Bjørn Roald Helmersen Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem brh@nte.no Ikke registrert 95052036
Tom Collett Prytz Tom Collett Prytz Namsos Høyre (NAH) Medlem tom.prytz@ntebb.no Ikke registrert 95165470
Randi Dille Randi Dille Namsos Senterparti (NASP) Medlem randi.dille@ntn.nt.no Ikke registrert 91601675
Astrid M. Gustad Angelus Astrid M. Gustad Angelus Namsos KRF (NAKRF) Medlem astridgustad@hotmail.com Ikke registrert 92857997
Trond Prytz Trond Prytz Namsos Venstre (NAV) Medlem trondpty@online.no Ikke registrert 90578361
Gunnar Modell Gunnar Modell Namsos Fremskrittsparti (NAFRP) Medlem gunnar.modell@ntebb.no Ikke registrert 97082907
Frode Båtnes Frode Båtnes Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem frode.batnes@online.no Ikke registrert 41313334
Trine Pedersen Fagerhaug Trine Pedersen Fagerhaug Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem trine.fagerhaug@ntfk.no Ikke registrert 90613485
Siv Grav Siv Grav Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem siv.grav@hint.no Ikke registrert 90158350
Tove Synnøve Mentsen Ness Tove Synnøve Mentsen Ness Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem tove.m.ness@hint.no Ikke registrert 48237420
Cato Berg Cato Berg Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem cat-b@online.no Ikke registrert 90969298
Åse Sofie Nordgård Åse Sofie Nordgård Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem ase.nordgard@gmail.com Ikke registrert 97792204
Frank Otto Grydeland Frank Otto Grydeland Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem frank.grydeland@hnt.no Ikke registrert 93012090
Lisa Therese Gamst Aglen Lisa Therese Gamst Aglen Namsos Høyre (NAH) Varamedlem lisa_aglen@hotmail.com Ikke registrert 90820484
Amund Lein Amund Lein Namsos Høyre (NAH) Varamedlem amund.lein@vinmonopolet.no Ikke registrert 91863014
Hege Bjørgum Skillingstad Hege Bjørgum Skillingstad Namsos Høyre (NAH) Varamedlem hbs@braaholmen.no Ikke registrert 99383454
Kåre Kvåle Kåre Kvåle Namsos Senterparti (NASP) Varamedlem kare.kvale@korall.no Ikke registrert 91723722
Svein Ivar Asklund Svein Ivar Asklund Namsos Senterparti (NASP) Varamedlem asklund_svein@hotmail.com Ikke registrert 95085052
Gunn Aina Holvik Gunn Aina Holvik Namsos Senterparti (NASP) Varamedlem gunn-aina.holvik@namsos.kommune.no Ikke registrert 91580034
Per Olav Mork Per Olav Mork Namsos KRF (NAKRF) Varamedlem per.olav.mork@ntebb.no Ikke registrert 95252318
Bjørn H. Leirvik Bjørn H. Leirvik Namsos KRF (NAKRF) Varamedlem bjorn.harrald@hotmail.com Ikke registrert 41684981
Rita Aglen Rita Aglen Namsos KRF (NAKRF) Varamedlem ritaaglen@hotmail.com Ikke registrert 94276271
Mona Fossland Mona Fossland Namsos SV (NASV) Varamedlem mona.fossland@gmail.com Ikke registrert 93048017
Kjersti Tommelstad Kjersti Tommelstad Namsos SV (NASV) Varamedlem kjersti.tommelstad@hint.no Ikke registrert 91639231
Anne Cecilie Holm Anne Cecilie Holm Namsos Venstre (NAV) Varamedlem epsilon@collett.no Ikke registrert 90158144
Geir Olav Knappe Geir Olav Knappe Namsos Venstre (NAV) Varamedlem geir.o.knappe@hint.no Ikke registrert 95938089
Gro Olden Jørgensen Gro Olden Jørgensen Namsos Venstre (NAV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jonas Hoddø Jonas Hoddø Namsos Fremskrittsparti (NAFRP) Varamedlem jonas.hodd@ntebb.no Ikke registrert 95035422
Olav Andreas Larsen Olav Andreas Larsen Namsos Fremskrittsparti (NAFRP) Varamedlem ollavandreas_larsen@hotmail.com Ikke registrert 41270998
Aud Johanne Bolkan Aud Johanne Bolkan Namsos Fremskrittsparti (NAFRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert 97591788
Versjon:5.2.00