eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20170912 12.09.2017 Namsos valgstyre 18:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20170425 25.04.2017 Namsos valgstyre 12:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20170214 14.02.2017 Namsos valgstyre 12:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20170117 17.01.2017 Namsos valgstyre 12:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20150915 15.09.2015 Namsos valgstyre 09:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20150825 25.08.2015 Namsos valgstyre 12:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20150616 16.06.2015 Namsos valgstyre 12:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20150519 19.05.2015 Namsos valgstyre 12:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20150324 24.03.2015 Namsos valgstyre 12:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20150120 20.01.2015 Namsos valgstyre 12:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20130910 10.09.2013 Namsos valgstyre 09:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20130618 18.06.2013 Namsos valgstyre 12:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20130604 04.06.2013 Namsos valgstyre 12:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20130514 14.05.2013 Namsos valgstyre 12:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20130122 22.01.2013 Namsos valgstyre 12:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20110915 15.09.2011 Namsos valgstyre 12:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20110913 13.09.2011 Namsos valgstyre 09:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20110524 24.05.2011 Namsos valgstyre 13:00 Namsos Samfunnshus Formannskapssalen
20110329 29.03.2011 Namsos valgstyre 12:00 Namsos Samfunnshus Formannskapssalen
20090915 15.09.2009 Namsos valgstyre 09:30 Namsos Samfunnshus Formannskapssalen
20090616 16.06.2009 Namsos valgstyre 12:00 Namsos Samfunnshus Formannskapssalen
20090505 05.05.2009 Namsos valgstyre 12:00 Namsos Samfunnshus Formannskapssalen
20070911 11.09.2007 Namsos valgstyre 09:00 Namsos Samfunnshus Formannskapssalen
20070612 12.06.2007 Namsos valgstyre 12:00 Namsos Samfunnshus Formannskapssalen
20070515 15.05.2007 Namsos valgstyre 12:00 Namsos Samfunnshus Formannskapssalen
20070327 27.03.2007 Namsos valgstyre 12:00 Namsos Samfunnshus Formannskapssalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Arnhild Holstad Arnhild Holstad Namsos Arbeiderparti (NAAP) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lisa Therese Gamst Aglen Lisa Therese Gamst Aglen Namsos Høyre (NAH) Nestleder lisa_aglen@hotmail.com Ikke registrert 90820484
Frode Båtnes Frode Båtnes Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem frode.batnes@online.no Ikke registrert 41313334
Olav Skaret Olav Skaret Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem olav.skaret@namsos.kommune.no Ikke registrert 95988137
Siv Grav Siv Grav Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem siv.grav@hint.no Ikke registrert 90158350
Hilmar Klingen Hilmar Klingen Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem hilmar_pk@hotmail.com Ikke registrert 95080728
Gunn Aina Holvik Gunn Aina Holvik Namsos Senterparti (NASP) Medlem gunn-aina.holvik@namsos.kommune.no Ikke registrert 91580034
Per Olav Mork Per Olav Mork Namsos KRF (NAKRF) Medlem per.olav.mork@ntebb.no Ikke registrert 95252318
Kjersti Tommelstad Kjersti Tommelstad Namsos SV (NASV) Medlem kjersti.tommelstad@hint.no Ikke registrert 91639231
Geir Olav Knappe Geir Olav Knappe Namsos Venstre (NAV) Medlem geir.o.knappe@hint.no Ikke registrert 95938089
Stein Tore Wolff Stein Tore Wolff Namsos Fremskrittsparti (NAFRP) Medlem st-t@ntebb.no Ikke registrert 91584244
Trine Pedersen Fagerhaug Trine Pedersen Fagerhaug Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem trine.fagerhaug@ntfk.no Ikke registrert 90613485
Venke Marie Heimdal Venke Marie Heimdal Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem venke.heimdal@opplysningen.no Ikke registrert 99621057
Marte Christin Jensen Marte Christin Jensen Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem marte.chr.jensen@gmail.com Ikke registrert 90990923
Frank Otto Grydeland Frank Otto Grydeland Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem frank.grydeland@hnt.no Ikke registrert 93012090
Bjørn Roald Helmersen Bjørn Roald Helmersen Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem brh@nte.no Ikke registrert 95052036
Gunnar Hojem Gunnar Hojem Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem hojemg47@gmail.com Ikke registrert 91376610
Arnulf Bergum Arnulf Bergum Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem arnulf.bergum@gmail.com Ikke registrert 45860101
Amund Lein Amund Lein Namsos Høyre (NAH) Varamedlem amund.lein@vinmonopolet.no Ikke registrert 91863014
Tom Collett Prytz Tom Collett Prytz Namsos Høyre (NAH) Varamedlem tom.prytz@ntebb.no Ikke registrert 95165470
Kåre Kvåle Kåre Kvåle Namsos Senterparti (NASP) Varamedlem kare.kvale@korall.no Ikke registrert 91723722
Cathrine Barstad Storøy Cathrine Barstad Storøy Namsos Høyre (NAH) Varamedlem cathrine.storoey@icloud.com Ikke registrert 41779800
Mona Fossland Mona Fossland Namsos SV (NASV) Varamedlem mona.fossland@gmail.com Ikke registrert 93048017
Siri Andreassen Devik Siri Andreassen Devik Namsos SV (NASV) Varamedlem siri.a.devik@hint.no Ikke registrert 47370814
Anne Cecilie Holm Anne Cecilie Holm Namsos Venstre (NAV) Varamedlem epsilon@collett.no Ikke registrert 90158144
Svein Erik Bugge Svein Erik Bugge Namsos Fremskrittsparti (NAFRP) Varamedlem svein-erik.bugge@namsos.kommune.no Ikke registrert 98801420
Versjon:5.2.00