eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191203 03.12.2019 Partssammensatt utvalg 09:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20191105 05.11.2019 Partssammensatt utvalg 09:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Arnhild Holstad Arnhild Holstad Namsos Arbeiderparti (NAAP) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kjersti Tommelstad Kjersti Tommelstad Namsos SV - Sosialistisk Venstreparti (NASV) Nestleder kjersti.tommelstad@hint.no Ikke registrert 91639231
Gina Holmen Berre Gina Holmen Berre Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Grete Kristine Oksdøl Lervik Grete Kristine Oksdøl Lervik Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem grete-kristine-oksdol.lervik@namdalseid.kommune.no 957 43 582 Ikke registrert
Bjørn Roald Helmersen Bjørn Roald Helmersen Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem brh@nte.no Ikke registrert 95052036
Baard Skoglund Kristiansen Baard Skoglund Kristiansen Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anette Liseter Anette Liseter Namsos KRF (NAKRF) Medlem anette_roald@hotmail.com 456 19 285 Ikke registrert
Steinar Lyngstad Steinar Lyngstad Namsos Senterparti (NASP) Medlem steinar.lyngstad@namdalseid.kommune.no 902 26 055 Ikke registrert
Sissel Stormo Holtan Sissel Stormo Holtan Namsos Senterparti (NASP) Medlem sissel.holtan@namdalseid.kommune.no 913 43 780 Ikke registrert
Amund Lein Amund Lein Namsos Høyre (NAH) Medlem amund.lein@vinmonopolet.no Ikke registrert 91863014
Geir Olav Knappe Geir Olav Knappe Namsos Venstre (NAV) Medlem geir.o.knappe@hint.no Ikke registrert 95938089
Torunn Pedersen Torunn Pedersen () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Karin Sinnes Karin Sinnes () Medlem karin.sinnes@namsos,kommune.no Ikke registrert 48038106
Leif Olav Skillingstad Leif Olav Skillingstad () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Randi Wågheim Randi Wågheim () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Svein Storø Svein Storø Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Frode Båtnes Frode Båtnes Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gunnar Hojem Gunnar Hojem Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem hojemg47@gmail.com Ikke registrert 91376610
Venke Marie Heimdal Venke Marie Heimdal Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem venke.heimdal@opplysningen.no Ikke registrert 99621057
Siv Grav Siv Grav Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem siv.grav@hint.no Ikke registrert 90158350
Trine Pedersen Fagerhaug Trine Pedersen Fagerhaug Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem trine.fagerhaug@ntfk.no Ikke registrert 90613485
Lene Bjørlykke Olufsen Lene Bjørlykke Olufsen Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Margreet Sloot Margreet Sloot Namsos SV - Sosialistisk Venstreparti (NASV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Simon Sanka Jensen Simon Sanka Jensen Namsos SV - Sosialistisk Venstreparti (NASV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hans Jarle Stein Hans Jarle Stein Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem hajstein@frisurf.no 926 10 691 Ikke registrert
Marion Fust Sæternes Marion Fust Sæternes Namsos Miljøpartiet De Grønne (NAMDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hanne Lise Fahsing Hanne Lise Fahsing Namsos Rødt (NAR) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Frank Otto Grydeland Frank Otto Grydeland Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem frank.grydeland@hnt.no Ikke registrert 93012090
Trygve Sandvik Trygve Sandvik Namsos Senterparti (NASP) Varamedlem try-sa@online.no 91646433 Ikke registrert
Nina Edel Damås Nina Edel Damås Namsos Senterparti (NASP) Varamedlem nina-edel.damas@namdalseid.kommune.no 900 72 557 Ikke registrert
Bjørnar Schei Bjørnar Schei Namsos Senterparti (NASP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristine Altin Kristine Altin Namsos Senterparti (NASP) Varamedlem kristine.altin@namdalseid.kommune.no 481 38 675 Ikke registrert
Joar Olav Grøtting Joar Olav Grøtting Namsos Høyre (NAH) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Iren Halbostad Iren Halbostad Namsos Høyre (NAH) Varamedlem iren-anita.halbostad@namdalseid.kommune.no 476 13 158 Ikke registrert
Ingri M. Langaas Mausner Ingri M. Langaas Mausner Namsos Senterparti (NASP) Varamedlem mausner@online.no 90010668 Ikke registrert
Lisa Therese Gamst Aglen Lisa Therese Gamst Aglen Namsos Høyre (NAH) Varamedlem lisa_aglen@hotmail.com Ikke registrert 90820484
Marika Aakervik Pedersen Marika Aakervik Pedersen Namsos Fremskrittsparti (NAFRP) Varamedlem marika_aakervik@hotmail.com Ikke registrert 48240705
Svein Erik Bugge Svein Erik Bugge Namsos Fremskrittsparti (NAFRP) Varamedlem svein-erik.bugge@namsos.kommune.no Ikke registrert 98801420
Bernth-Erik Øien Fossli Bernth-Erik Øien Fossli () Varamedlem bernth-erik.oien@namdalseid.kommune.no 455 17 636 Ikke registrert
Tove Fossland Tove Fossland () Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Knut Erik Heia Knut Erik Heia () Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ellen Tømmerå Elden Ellen Tømmerå Elden () Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.2.00