eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20171114 14.11.2017 Namsos administrasjonsutvalg 10:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20170314 14.03.2017 Namsos administrasjonsutvalg 10:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20170117 17.01.2017 Namsos administrasjonsutvalg 11:30 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20161108 08.11.2016 Namsos administrasjonsutvalg 10:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20160614 14.06.2016 Namsos administrasjonsutvalg 10:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20160202 02.02.2016 Namsos administrasjonsutvalg 10:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20150616 16.06.2015 Namsos administrasjonsutvalg 10:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20141209 09.12.2014 Namsos administrasjonsutvalg 10:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20141104 04.11.2014 Namsos administrasjonsutvalg 10:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20140311 11.03.2014 Namsos administrasjonsutvalg 10:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20131105 05.11.2013 Namsos administrasjonsutvalg 10:00 Avlyst Formannskapssalen
20130430 30.04.2013 Namsos administrasjonsutvalg 10:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
20121126 26.11.2012 Namsos administrasjonsutvalg 09:00 Namsos samfunnshus Formannskapssalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Tine Nermark Johnsen Tine Nermark Johnsen () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arnhild Holstad Arnhild Holstad Namsos Arbeiderparti (NAAP) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Amund Lein Amund Lein Namsos Høyre (NAH) Nestleder amund.lein@vinmonopolet.no Ikke registrert 91863014
Frode Båtnes Frode Båtnes Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem frode.batnes@online.no Ikke registrert 41313334
Olav Skaret Olav Skaret Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem olav.skaret@namsos.kommune.no Ikke registrert 95988137
Siv Grav Siv Grav Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem siv.grav@hint.no Ikke registrert 90158350
Hilmar Klingen Hilmar Klingen Namsos Arbeiderparti (NAAP) Medlem hilmar_pk@hotmail.com Ikke registrert 95080728
Gunn Aina Holvik Gunn Aina Holvik Namsos Senterparti (NASP) Medlem gunn-aina.holvik@namsos.kommune.no Ikke registrert 91580034
Per Olav Mork Per Olav Mork Namsos KRF (NAKRF) Medlem per.olav.mork@ntebb.no Ikke registrert 95252318
Kjersti Tommelstad Kjersti Tommelstad Namsos SV (NASV) Medlem kjersti.tommelstad@hint.no Ikke registrert 91639231
Geir Olav Knappe Geir Olav Knappe Namsos Venstre (NAV) Medlem geir.o.knappe@hint.no Ikke registrert 95938089
Stein Tore Wolff Stein Tore Wolff Namsos Fremskrittsparti (NAFRP) Medlem st-t@ntebb.no Ikke registrert 91584244
Torunn Pedersen Torunn Pedersen () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Karin Sinnes Karin Sinnes () Medlem karin.sinnes@namsos,kommune.no Ikke registrert 48038106
Knut Erik Heia Knut Erik Heia () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lill Iren Kristiansen Lill Iren Kristiansen () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Trine Pedersen Fagerhaug Trine Pedersen Fagerhaug Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem trine.fagerhaug@ntfk.no Ikke registrert 90613485
Venke Marie Heimdal Venke Marie Heimdal Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem venke.heimdal@opplysningen.no Ikke registrert 99621057
Marte Christin Jensen Marte Christin Jensen Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem marte.chr.jensen@gmail.com Ikke registrert 90990923
Frank Otto Grydeland Frank Otto Grydeland Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem frank.grydeland@hnt.no Ikke registrert 93012090
Bjørn Roald Helmersen Bjørn Roald Helmersen Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem brh@nte.no Ikke registrert 95052036
Gunnar Hojem Gunnar Hojem Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem hojemg47@gmail.com Ikke registrert 91376610
Arnulf Bergum Arnulf Bergum Namsos Arbeiderparti (NAAP) Varamedlem arnulf.bergum@gmail.com Ikke registrert 45860101
Lisa Therese Gamst Aglen Lisa Therese Gamst Aglen Namsos Høyre (NAH) Varamedlem lisa_aglen@hotmail.com Ikke registrert 90820484
Tom Collett Prytz Tom Collett Prytz Namsos Høyre (NAH) Varamedlem tom.prytz@ntebb.no Ikke registrert 95165470
Kåre Kvåle Kåre Kvåle Namsos Senterparti (NASP) Varamedlem kare.kvale@korall.no Ikke registrert 91723722
Cathrine Barstad Storøy Cathrine Barstad Storøy Namsos Høyre (NAH) Varamedlem cathrine.storoey@icloud.com Ikke registrert 41779800
Mona Fossland Mona Fossland Namsos SV (NASV) Varamedlem mona.fossland@gmail.com Ikke registrert 93048017
Siri Andreassen Devik Siri Andreassen Devik Namsos SV (NASV) Varamedlem siri.a.devik@hint.no Ikke registrert 47370814
Anne Cecilie Holm Anne Cecilie Holm Namsos Venstre (NAV) Varamedlem epsilon@collett.no Ikke registrert 90158144
Olav Kristoffer Hegge Selnes Olav Kristoffer Hegge Selnes Namsos Venstre (NAV) Varamedlem laffen.thereel@gmail.com Ikke registrert 92224170
Svein Erik Bugge Svein Erik Bugge Namsos Fremskrittsparti (NAFRP) Varamedlem svein-erik.bugge@namsos.kommune.no Ikke registrert 98801420
Versjon:5.2.00